O nas

Firma TRANSAM-PRINTMAX to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju pokrowców z materiału PCV. Od plandek samochodowych, przez pokrowce na łodzie, namioty, markizy, po ogródki restauracyjne, ciągle rozszerzamy naszą ofertę. Plandeki wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, produkcji krajowej i zagranicznej. Dostosowujemy odpowiednie kolory tkanin PCV w odcieniach RAL i gramaturach od 650g/m2-TRUCK, do 900g/m2- PANAMA.

W ostatnim czasie próbując nadążyć za zmieniającym się światem wprowadziliśmy zadaszenia basenowe wytrzymałe na warunki atmosferyczne i torby zakupowe szyte z odpadów i resztek materiałów, które zostają nam z wykonywanych usług.

Poza produkcją nowych pokrowców, zajmujemy się różnymi naprawami plandek, dmuchanych zjeżdżalni, namiotów i innych produktów wykonanych z materiałów PCV oraz różnego rodzaju konstrukcji metalowych.

Dział reklamowy Printmax stosuje szeroką gamę materiałów do druku w zależności od wymagań klienta i rodzaju reklamy. W naszej ofercie posiadamy całe zaplecze reklamowe, od gadżetów reklamowych, przez banery, standy, rollupy i inne nośniki reklamy. Jednym z naszych głównych działów grafiki jest oklejanie samochodów reklamą, jak również całościowe zmiany kolorów aut.

Galeria wspomnień