Zadaszenia basenów

Kąpiel zimą?

Czysta woda?

Masz dość zbierania zanieczyszczeń sitkiem?

Nasze zadaszenie basenu jest odporne na warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz, śnieg), jak również grzeje wodę w okresie letnim nawet do 35°C i zabezpiecza przed owadami, dzięki czemu woda jest czysta przez cały rok. Produkt posiada oświetlenie led 12V.

Owady i liście pływają w basenie? Woda schładza się zbyt szybko? Sezon basenowy kończy się za wcześnie? To już nie problem!

Nasze zadaszenie basenu temu zaradzi. Już od dzisiaj basen może być największą atrakcją Twojej posiadłości – nie tylko przez kilkanaście dni, lecz przez cały rok! Lekka i łatwa w obsłudze konstrukcja pozwoli Ci w kilka sekund uchronić się od zimna, deszczu czy też komarów. Dzięki całorocznemu użytkowaniu, nie musisz się martwić o trudności związane z rozkładaniem i składaniem konstrukcji!

Przy naszym rozwiązaniu technologicznym basen może być również podgrzewany jak bania – na piec z drewnem!

Zadaszenie basenu wykonane jest na lekkiej konstrukcji z włókna szklanego, na którą starannie naszyta jest specjalistyczna folia co czyni je lekkim i prostym w obsłudze. Zapewnia całoroczną ochronę przed zanieczyszczeniami. Niekorzystne warunki oraz nocne pory nie są problemem dzięki wewnętrznemu oświetleniu. Wymiar konstrukcji dostosowywany do basenów – całkowicie lub częściowo zagłębionych w ziemi oraz stałych naziemnych. Pokrycie zamontowane jest na stałe. Kształt przeciętej kuli pozwala na całkowite lub częściowe otwarcie zadaszenia z obu stron. Proces otwierania i zajmuje jedynie kilka minut!

Przejdź na stronę Pool Roof – CAŁOROCZNE ZADASZENIE BASENU

Złóż zapytanie ofertowe